Designed By Zeynel Kutlu

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öge eğitimdir. Beyazkalem Akademi bu bilincin doğurdugu sorumluluğun bir sonucudur. Yayın sektöründe basari ve birikimin adi olan Beyazkalem, bu tecrübesini ülkemizin her yanına yayılan Beyazkalem Akademiler ile taçlandırıyor. Beyazkalem Akademiler ciddi kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ortamı, bilimsel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışı ile dershaneciliğe yeni bir soluk getiriyor. Beyazkalem, bir taraftan Türkiye genelindeki Beyazkalem Akademi Dershaneleri ve birçok özel dershanenin yayın talebini karşılarken, diğer yandan da kitap-kırtasiyelerde yayına sunulan ürünleriyle eğitim-öğretim dünyasına ciddi katkılar sunuyor. KPSS Eğitim Bilimleri, Genel Yetenek Genel Kültür, ÖABT, A Grubu, DGS, ALES Beyazkalem'in yayın bandını oluşturan ürünlerin tamamı, oldukça titiz ve uzun süren ürün geliştirme süreçlerinin sonunda hazırlanıyor. Beyazkalem, zengin bir birikim ve öz güvenle her beklentiye her zaman en iyi çözümleri üretmeye devam ediyor.


Designed By Zeynel Kutlu

Mevcut değerlerimize bağlı kalarak eğitim ve yayıncılığın her segmentinde ilk 3 ün içinde yer almak ve tüm paydaşlarımızın beklentilerini gerçekleştirmenin yanı sıra, ürettiğimiz katma değerle diğer insanlara da faydalı olmak ana amacımızdır.


Designed By Zeynel Kutlu

  • DÜRÜSTLÜK Beyazkalem olarak birbirimize ve müşterilerimize asla yalan söylemeyiz. Hiçbir koşulda aldatmayız. Gerçekleştiremeyeceğimiz vaatlerde bulunmayız. Söz verdiğimiz zaman sözümüzde, söz verdiğimiz şekilde dururuz. Herhangi bir nedenle bunu başaramazsak gereğini yaparız.
  • YENİLİKÇİLİK Çağa uyum, başarıya odaklanarak sektörde öncü olmak ve sektördeki boşlukları görüp yapılmayanı yapmak için yeni ve farklı ne yapabiliriz sorularını kendimize sürekli sorarız. Bunun için pazarı ve rakiplerimizi sürekli takip ederiz. Bulduğumuz cevapları hayata geçirmek adına gerekeni yaparız. Yenilikçiliğimizin en temel dinamiği istişare alışkanlığımızdır
  • HAKKANİYET Temel ilkemiz her türlü haksız kazançtan uzak durmak ve kazancımızın içinde hak edilmeyen paranın olmamasıdır. Çalışmalarımızda genel ahlaki değerleri esas alır ve yasal yükümlülüklere uyarız.
  • MARKAYA İNANÇ Beyazkalem, kendi sektöründe önemli bir markadır. Yaptığımız her işi bu konumumuzun farkında olarak yaparız. Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin Beyazkaleme inanmasını ve bunu müşterilerine hissettirmesini önemser, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın markamıza olan güvenine değer veririz.
  • İŞİNİ SEVEREK YAPMAK Beyazkalem?de çalışanlar işini severek yapar. Herkes kuruma verdiğinin karşılığını almanın yanı sıra başarıya ortak olmanın tatminini de yaşar ve huzurlu bir ortamda işinin sahibi olarak çalışır.